Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2018

dscn2772.jpg

Sezona 2018

 

Závod Nový Bydžov

Je to zkušební racing. Jawa 50cc dostala přes zimu nový upravený válec. Byl problém se zapalováním + velká komprese. Upadl izolátor svíčky do válce. Dal jsem to dohromady a odjezdil na 3. místo.

Jičín

Nově upravený motor na ČZ 175. Zlobil píst, strašně se roztahoval a motor byl několikrát zadřen. Brousil jsem a piloval. Nebil jsem sám :-) 7. místo

Jawa 50cc předělané věci po předchozím závodě. Otočil jsem rotor zapalování a začalo to fungovat. Povolil jsem kompresy. Na konci dlouhé roviny přimrzal karburátor. Bylo z toho 14. místo a velká spokojenost.

Brno Revival

Jezdilo se na Brněnském výstavišti a trat se pořadatelům fakt povedla. Nejelo se o umístěný, ale přesto se závodilo. ČZ 175 jela už pěkně válec se povolil na 0,14mm ! karburátor se při vybracích přeplavuje a drží velký volnoběh. Pěkně jsem si zajezdil.

Nepomucký Trojúhelník

Zažili jsme pořádnou bouřku. Jawa 50cc od začátku divokého startu po celý závod jsme se prali o místa, pořád se předjíždělo. Motor zesláb ( těsnění pod hlavou ) , po polovině závodě mi to začalo plavat ( zadní pneu ušla , drátek po drifterech z letiště ) dojel jsem na 8. místě rychlost a 6. místo pravidelnost.        

ČZ 175 tavil jsem jí co to šlo :-) a moto mi seděla, málem jsem nestihnul start, bylo to hektický, bez ponožek a všechno rozeplý. Ještě jsem spadnul v depu jak jsem spěchal. Ani jsem nestih zaváděcí kolo. 9. místo rychlost a 4. místo pravidelnost.

Trenčín

Jawa 50cc v tréningu se zničilo nekvalitní sekundární kolečko a nahradil jsem ho o zub větším. 2x 6. místo rychlost.

ČZ 175 jela perfektně, občas vypadne 4ka. pravidelnost Sobota 10. místo. Neděle pravidelnost poslední místo. Na rychlost to nezveřejnily.

Oberlausitz

ČZ 175 velká změna počasí ( ochlazení ) motor strašně zvonil. v 2 závodě se oteplilo a začalo to jet, v předposledním kole při předjíždění v zatáčce prasknul spodek pístu a nedokončil jsem.

Kawasaki KZ poprvé v závodě. Fungovala a já si zvykal. 11. místo.

Holíč

ČZ 175 výměna pístu, v tréningu zajeto. pěkně jsem si zazávodil s kamarády. 15. místo.

Kawasaki KZ dost klouzala hlavně při víjezdu, vše fungovalo a tak jsem zajel 3. místo.

Sprint 200M

Katusice

ČZ 175 dal jsem nový píst a motor je utáhlý. Zkoušel jsem převod delší.             3. místo.

Dlouhá Lhota Příbram

ČZ 175 velké ochlazení teplota spadla ze dne na den o 12C. Vítr a začal vypadávat 2 kvalt. s tím se sprintuje fakt blbě. Starty jsem měl perfektní. Vrátil jsem tam starý píst z minulé sezony. 2. místo.